Академія

Гру 18 2015

Print this Запис

15 грудня 2015 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Гартфіль Олександри Романівни й Показій Антоніни Петрівни

15 грудня 2015 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Гартфіль Олександри Романівни, Показій Антоніни Петрівни, вчителів математики Макарівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей", вчителів-методистів, з проблеми “Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики”.  

Тема заняття: «Проект Міксіке для вчителя математики». Форма проведення:вебінар.

yD921vcRqGY«Міксіке в Україні»  – це українсько-естонський проект, який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії. В  перекладі слово «Міксіке» означає ЧОМУЧКА.

Спікер Гартфіль Олександра Романівна ознайомила слухачів з можливостями платформи Міксіке http://lviv.miksike.net в навчальному процесі та позашкільній діяльності. Особливу увагу приділено ПРАНГМІЛІНЕ http://lviv.miksike.net/#pranglimine– змаганню по усному математичному рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. 

Скриншот_2015-12-16_10.44.28

 Більшу частину часу на вебінарі було відведено на знайомство з типами інтерактивних вправ, які можна створювати самому в онлайн-середовищі Міксіке та використовувати вже готові. Слухачі переглянули такі типи вправ: «Букви», «Слова», «Підбір», «Ілюстрації» та отримали посилання  на навчальні вебінари зі створення інтерактивних вправ(записи). До наступного заняття слухачі мають виконати домашнє завдання:

  • Зареєструватися самому та учнів  в проекті Міксіке http://lviv.miksike.net
  • Разом з учнями взяти участь у ІІІ Всеукраїнському етапі  змагань з усного рахунку Прангліміне
  • Створити три інтерактивні вправи будь-якого типу

Слухачі можуть ще попрацювати з презентацією, яка розміщена на сайті www.alexandra-gartfil.pp.ua.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/15-grudnya-2015-roku-vidbulosya-zanyattya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-gartfil-oleksandry-romanivny-j-pokazij-antoniny-petrivny/