Академія

Бер 18 2016

Print this Запис

15 березня 2016 року відбулося засідання Вченої ради академії

15 березня 2016 року відбулося засідання Вченої ради академії.

 У порядку денному – питання наукової роботи в академії, затвердження змін до локального Положення, яким регламентовано організацію й зміст курсів підвищення кваліфікації,  рекомендація чергового випуску електронного наукового фахового видання “Народна освіта”, кадрові питання тощо.

Про наукову діяльність КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” доповіла проректор з наукової роботи О.О. Дем’яненко. Засідання продовжилося жвавим обговоренням отриманої інформації, спільним пошуком шляхів підвищення ефективності наукової роботи у закладі, активізації наукового поступу науково-педагогічних і педагогічних працівників академії. Результати обговорення були винесені у рішення Вченої ради.

Продовженням теми наукової діяльності був виступ вченого секретаря Л.В. Кабан, яка ознайомила присутніх із правилами опублікування наукових статей у вітчизняних та іноземних (міжнародних) рецензованих виданнях.

З метою врегулювання питання щодо виготовлення, видачі та  обліку документів про підвищення кваліфікації, приведення їх у відповідність до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 №34 «Про документи про підвищення кваліфікації» Вчена рада розглянула проект змін до Положення про організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти». Доповідач – керівник навчального відділу З.Я. Майборода, висвітлила пропоновані зміни, винесла на розгляд Вченої ради механізм упровадження їх, у тому числі організаційні заходи щодо ознайомлення персоналу академії та педагогічної спільноти області з новаціями.

Про концептуальні засади дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня з теми “Упровадження сертифікованої пролонгованої форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників у освітній системі регіону” доповів автор ідеї – І.Г. Осадчий, доктор педагогічних наук, ректор академії.

Вченою радою також розглянуто подання ректора щодо кандидатур на нагородження почесною відзнакою КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” “Медаль “М.І. Пирогов — попечитель Київського навчального округу”.

Вчений секретар Л.В. Кабан

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/15-bereznya-2016-roku-vidbulosya-zasidannya-vchenoyi-rady-akademiyi/