Академія

Чер 21 2016

Print this Запис

15-17 червня 2016 року проведена друга навчальна сесія з дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня з теми «Тьюторська технологія як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті»

15-17 червня 2016 року в Києві була проведена  друга навчальна сесія з дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня з теми «Тьюторська технологія як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті».

Головний зміст сесії – практичні заняття за матеріалами домашніх завдань слухачів, засвоєння базових понять з тьюторства.

Учасники навчальної сесії зустрілися зі співкерівником експерименту Лактіоновою Галиною Михайлівною, доктором педагогічних наук, професором, старшим науковим співробітником, завідувачем відділом розвитку педагогічної освіти дорослих Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України. Під час зустрічі обговорювалися такі питання:

  • психолого-педагогічні дослідження щодо розвитку дитини та ролі тьюторської практики при цьому;
  • якими педагогічними методиками має володіти тьютор;
  • застосування педагогами тьюторської технології в загальноосвітніх навчальних закладах.

Дуже цікаво і творчо пройшли практичні заняття за матеріалами домашніх завдань слухачів. Учасники дослідно-експериментальної роботи поділилися своїми творчими надбаннями.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/15-17-chervnya-2016-roku-provedena-druga-navchalna-sesiya-z-doslidno-eksperymentalnoyi-roboty-vseukrayinskogo-rivnya-z-temy-tyutorska-tehnologiya-yak-zasib-realizatsiyi-pryntsypu-indyvidualizatsiyi-v/