Академія

Вер 15 2016

Print this Запис

14 вересня 2016 року проведено семінар-практикум «Формування індивідуального навчального плану для учнів із особливими освітніми потребами, які навчаються за інклюзивною формою»

14 вересня 2016 року відділом спеціальної педагогіки Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» на запити адміністративних та педагогічних працівників м. Переяслав-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району проведено семінар-практикум «Формування індивідуального навчального плану для учнів із особливими освітніми потребами, які навчаються за інклюзивною формою».

 

Учасниками семінару-практикуму були 36 осіб, а саме: заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчально-виховної роботи, асистенти учителів, учителі м. Переяслав-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району.

Метою проведення семінару-практикуму було визначити ефективні шляхи формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх закладах даного регіону, представити та популяризувати позитивний досвід впровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області.

У ході роботи семінару-практикуму обговорювалися такі питання:

  • нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання в Україні;
  • основні завдання учасників навчально-виховного процесу щодо реалізації інклюзивної форми навчання;
  • організація та зміст корекційно-розвиткового супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються за інклюзивною формою;
  • особливості оцінювання учнів з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу;
  • реалізація підходів диференційованого викладання в класі з інклюзивним навчанням;
  • налагодження співпраці учителя та асистента учителя у класі з інклюзивним навчанням.

Захід завершився обговоренням запитань щодо практичних аспектів впровадження інклюзивного навчання та реалізації індивідуальної форми навчання для учнів, які мають особливі освітні потреби.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/14-veresnya-2016-roku-provedeno-seminar-praktykum-formuvannya-indyvidualnogo-navchalnogo-planu-dlya-uchniv-iz-osoblyvymy-osvitnimy-potrebamy-yaki-navchayutsya-za-inklyuzyvnoyu-formoyu/