Академія

Лют 21 2017

Print this Запис

14 лютого 2017 року відбувся І (заочний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

14 лютого 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся І (заочний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Конкурс).

Оцінювало конкурс педагогічної майстерності журі, до складу якого увійшли:

  • Лакіза Олексій Миколайович – голова журі, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Качуровський Віктор Семенович – завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»;
  • Зелінський Валентин Валентинович – учитель фізичної культури Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бородянського району, Заслужений учитель України;
  • Мокринська Лариса Федорівна – вчитель фізичної культури Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Заслужений учитель України;
  • Накорчемний Вячеслав Георгійовичучитель фізичної культури Тарасівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Броварського району, учитель-методист;
  • Ніколаєнко Микола Петрович – учитель фізичної культури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Заслужений учитель України;
  • Троценко Віктор Григорович – учитель фізичної культури Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківського району, вчитель-методист.

У відбірковому етапі Конкурсу взяли участь переможці І (районного, міського) туру. Серед них:

  • Бондар Андрій Володимирович – учитель фізичної культури Бородянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бородянської районної державної адміністрації;
  • Бондарєв Дмитро Олександрович – учитель фізичної культури Преяслав-Хмельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Переяслав-Хмельницької міської ради;
  • Карабут Олексій Миколайович – учитель фізичної культури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Бучанської міської ради;
  • Коваль Віра Миколаївна – учитель фізичної культури Ісайківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Богуславської районної ради;
  • Краснощок Максим Олександрович – учитель фізичної культури Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;
  • Крижанівська Марія Володимирівна – учитель фізичної культури Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Фастівської міської ради;
  • Кулак Світлана В’ячеславівна – учитель фізичної культури Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім. Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради;
  • Марініна Олеся Володимировна – учитель фізичної культури Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради;
  • Рисак Сергій Миколайович – учитель фізичної культури Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рокитнянської районної державної адміністрації;
  • Тулуман Станіслав Васільович – учитель фізичної культури Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації;
  • Федченко Сергії Макарович – учитель фізичної культури Степківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Таращанської районної ради;
  •  Шпильовий Олександр Володимирович – учитель фізичної культури Кашперівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетіївської районної ради;
  • Яцюк Катерина Михайлівна – учитель фізичної культури Залишанського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Поліської районної державної адміністрації.

 Рішенням журі визначено учасників  ІІ (фінального) етапу ІІ (обласного)  туру конкурсу. Ними стали:

  •  Карабут Олексій Миколайович – учитель фізичної культури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Бучанської міської ради;
  • Марініна Олеся Володимировна – учитель фізичної культури Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради;
  • Рисак Сергій Миколайович – учитель фізичної культури Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рокитнянської районної державної адміністрації.

Фінал конкурсу відбудеться 2 березня 2017 року.

Контактні телефони:

(067) 47 53 713 – Лакіза  Олексій Миколайович, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, кандидат педагогічних наук

(096) 69 87 566 – Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/14-lyutogo-2017-roku-vidbuvsya-i-zaochnyj-etap-ii-oblasnogo-turu-vseukrayinskogo-konkursu-innovatsijnyj-urok-fizychnoyi-kultury-ta-urok-fizychnoyi-kultury-z-elementamy-futbolu/