Академія

Гру 15 2016

Print this Запис

14 грудня 2016 року відбулися Перші академічні читання з теми: «Післядипломна педагогічна освіта на шляху розвитку та диверсифікації»

14 грудня 2016 року, у день вшанування пророка Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства, в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулися Перші академічні читання з теми: «Післядипломна педагогічна освіта на шляху розвитку та диверсифікації».

У старовину вважалося, що саме в день Наума добре починати вчитися: «наука на ум піде». Натхненні народною традицією, науково-педагогічні працівники академії зібралися, щоб обмінятися думками, окреслити шляхи  розвитку регіональної системи післядипломної освіти.

Дійство святково відкрили учні Білоцерківської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов. Школярики вітали учасників заходу дотепними віршованими рядками й веселою музичною композицією.

З вітальним словом до науково-педагогічних працівників академії звернувся доктор педагогічних наук І.Г.Осадчий. Ректор висловив сподівання, що започатковані академічні читання стануть доброю традицією в навчальному закладі, збиратимуть у кола як молодих науковців і досвідчених професорів,  так і небайдужих до питань освіти практиків-дослідників.

Жвавий інтерес в учасників викликали виступи В.С.Перерви, О.О.Ярошинської, Л.В.Кабан, В.А.Ткача, С.І.Мірошник, А.А.Беженар, О.В.Чубарук, В.А.Федорчука. Доповідачі порушили актуальні проблеми якості шкільної, вищої, післядипломної освіти, окреслили напрями та зміст підвищення ефективності системи післядипломної педагогічної освіти у контексті розбудови Нової української школи.

Учасники читань підтримали ідею пролонгування заходу і запланували провести другу частину академічних читань у першому кварталі 2017 року. Також слушною визнали пропозицію відродити систему майстер-класів, навчальних занять для педагогічного персоналу академії.

З програмою та матеріалами можна ознайомитись та завантажити в нашому інституційному репозитарії.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/14-grudnya-2016-roku-vidbulysya-pershi-akademichni-chytannya-z-temy-pislyadyplomna-pedagogichna-osvita-na-shlyahu-rozvytku-ta-dyversyfikatsiyi/