Академія

Гру 15 2016

Print this Запис

14 грудня 2016 року було проведено майстер-клас вчителя-методиста Кальчук Марії Іванівни

14  грудня 2016 року на базі Української загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів №1 Обухівського району було проведено майстер-клас вчителя-методиста Кальчук Марії Іванівни з теми «Інтегративно-діяльнісний підхід до організації навчально-пізнавальної діяльності першокласників за педагогічною технологією «Росток».

У роботі семінару взяли участь 25 учителів початкових класів Київської, Запорізької, Чернігівської областей та міста Києва, а також: Воронцова Емілія Валеріївна, науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти МОН України, координатор технології «Росток», Ткаченко Любов Петрівна, методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Слюсар Ніна Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Ярмак Олена Вікторівна та Корнєєв Володимир Олександрович, учителі початкових класів даної школи.

Учасники майстер-класу відвідали урок української мови в 1 класі за технологією «Росток» та свято української мови «Весела абетка». Крім того, до уваги присутніх було запропоновано фотовиставку «Як казка допомагає вивчати українську мову» та виставку творчих робіт «Українська мова в казках».  Автор підручників з української мови Кальчук М.І. презентувала авторську систему вивчення української мови та методичні рекомендації щодо структури уроку за концепцією технології «Росток».

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/14-grudnya-2016-roku-bulo-provedeno-majster-klas-vchytelya-metodysta-kalchuk-mariyi-ivanivny/