Академія

Лис 12 2015

Print this Запис

12 листопада 2015 року відбувся Шостий форум молодих учителів української мови і літератури

12 листопада 2015 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" було проведено науково-методичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, що координують роботу вчителів-словесників, – Шостий форум молодих учителів української мови і літератури "Організація та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та українознавчої гри "Соняшник".

На науково-методичний семінар були запрошені: Моршавка Юрій Олександрович, директор Творчого об’єднання "Соняшник"; Панченков Андрій Олексійович, методист відділу змісту суспільно-гуманітарних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості знань.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У ході семінару були розглянуті питання:

1. Організація та проведення гри "Соняшник" у Київській області у 2015-2016 навчальному році.
2. Українознавча гра "Соняшник": змістові лінії та освітній потенціал. Готуємось до ЗНО-2016.
3. Характеристика структури і змісту тесту, методика проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.
4. "Світове кафе" для молодих учителів із темами для обговорення:

  1. Сучасний урок.
  2. Креативний учитель.
  3. Випускник школи.
  4. Автономія роботи вчителя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Із метою забезпечення якісної підготовки до проведення ЗНО з української мови і літератури та популяризації українознавчої гри "Соняшник" у 2015/2016 навчальному році були прийняті рекомендації науково-методичного семінару для методистів районних, міських методичних кабінетів, що координують роботу вчителів-словесників, – Шостого форуму молодих учителів української мови і літератури "Організація та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та українознавчої гри "Соняшник".

РЕКОМЕНДАЦІЇ
науково-методичного семінару для методистів районних, міських методичних кабінетів, що координують роботу вчителів-словесників, – Шостого форуму молодих учителів української мови і літератури ­­

Із метою забезпечення якісної підготовки до проведення ЗНО з української мови і літератури та популяризації українознавчої гри "Соняшник" у 2015/2016 навчальному році 

1. Провести засідання районних, міських методичних об’єднань учителів української мови і   літератури з метою ознайомлення словесників із перспективами проведення ЗНО з української мови і літератури та українознавчої гри "Соняшник" у 2015/2016 навчальному році.

Керівники районних, міських методичних об’єднань
учителів української мови і літератури
Листопад –  грудень  2015 року

2. Упроваджувати новітні тестові методики підготовки учнів до написання загальнодержавних тестувань різних рівнів.

Учителі української мови і літератури
Постійно

3. Узагальнювати та популяризувати вітчизняний досвід учителів-словесників використання методик тестового оцінювання знань.

Методисти районних, міських методичних кабінетів,
центрів, науково-методичних центрів
Постійно

4. Продовжувати проведення навчальної роботи зі слухачами курсів підвищення кваліфікації, консультацій із теми "Метод тестування в педагогічній діагностиці: сутність, алгоритм та інструментарій".

Методисти відділу методики викладання української мови і літератури академії
2015/2016 н.р.

5. Організувати  на місцях консультативні пункти з питань підготовки школярів до участі у ЗНО з української мови і літератури та українознавчої гри "Соняшник" у 2015/2016 навчальному році.

Керівники районних, міських та шкільних методичних об’єднань
учителів української мови і літератури
2015/2016 н.р.

6. Систематизувати результати обговорення молодими вчителями моделі проекту "Школа майбутнього" у формі "Світового кафе".

Методисти відділу методики викладання української мови і літератури академії
Листопад 2015 року

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/12-lystopada-2015-roku-vidbuvsya-shostyj-forum-molodyh-uchyteliv-ukrayinskoyi-movy-i-literatury/