Академія

Лис 17 2016

Print this Запис

17 листопада 2015 року відбувся науково-практичний семінар “Участь обдарованих дітей у творчих конкурсах і олімпіадах як запорука формування творчого потенціалу учнівської молоді”

17 листопада 2015 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти” відбувся науково-практичний семінар для методистів регіональних методичних служб, керівників методичних об’єднань учителів української мови і літератури, учителів опорних загальноосвітніх навчальних закладів “Участь обдарованих дітей у творчих конкурсах і олімпіадах як запорука формування творчого потенціалу учнівської молоді”.

У роботі семінару взяли участь:

Помазан Ігор Олександрович, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»;

Морщавка Юрій Олександрович, директор Творчого об`єднання «Соняшник»;

Поліщук Оксана Миколаївна, завідувач відділу методики викладання української мови та літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Бичевська Лідія Василівна, методисти відділу методики викладання української мови та літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

image1 На семінарі розглядалися такі питання:

  • участь обдарованих дітей у творчих змаганнях – шлях до самовираження та розвитку;
  • завдання українознавчої гри «Соняшник» у контексті вироблення навичок ефективного читання;
  • аналіз показників проведення гри «Соняшник» у Київській області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У ході семінару з метою забезпечення якісної підготовки до проведення творчих конкурсів і олімпіади з української мови і літератури та популяризації українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 навчальному році було вироблено рекомендації:

  1. Провести засідання районних, міських методичних об’єднань учителів української мо ви і літератури з метою ознайомлення словесників із питаннями проведення творчих конкурсів і олімпіади з української мови і літератури та українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 навчальному році.

Керівники районних, міських методичних об’єднань учителів української мови і літератури

Листопад – грудень 2016 року

  1. Упроваджувати новітні методики підготовки школярів до участі в творчих конкурсах і олімпіаді з української мови і літератури.

Учителі української мови і літератури

Постійно

  1. Узагальнювати та популяризувати вітчизняний досвід вчителів-словесників щодо підготовки дітей до участі в творчих предметних випробуваннях.

Методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів

  Постійно

  1. Продовжувати проведення навчальної роботи зі слухачами курсів підвищення фахової кваліфікації, консультацій з теми «Система роботи з обдарованими дітьми, підготовка їх до участі в конкурсах, олімпіадах».

Методисти відділу методики викладання української мови і літератури академії

2016/2017 н.р.

  1. Організувати на місцях консультативні пункти з питань підготовки обдарованих учнів до участі у творчих конкурсах і олімпіаді у 2016/2017 навчальному році.

Керівники районних, міських та шкільних методичних об’єднань учителів української мови і літератури

2016/2017 н.р.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/12-lystopada-2015-roku-vidbuvsya-naukovo-praktychnyj-seminar-uchast-obdarovanyh-ditej-u-tvorchyh-konkursah-i-olimpiadah-yak-zaporuka-formuvannya-tvorchogo-potentsialu-uchnivskoyi-molodi/