Академія

Жов 13 2016

Print this Запис

11 жовтня 2016 року проведено майстер-клас з використання термомозаїки у освітньому процесі дошкільних навчальних закладів

11 жовтня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів було проведено майстер-клас Лук’янчук Ларисою Павлівною (менеджер-консультант ТОВ «Дівів Україна») на тему:  «Використання термомозаїки «НАМА» у освітньому процесі дошкільних навчальних закладів».   

Під час заняття слухачі  ознайомилися з термомозаїкою «НАМА» та  методичними рекомендаціями щодо її використання у роботі з дітьми дошкільного віку.

image001У ході практичної  роботи  «Творчість з термомозаїкою «НАМА» вихователі виявили бажання створювати композиції за власною уявою. Учасники майстер-класу спробували всі етапи: вибір схеми для роботи, підбір намистин необхідного кольору, викладання намистинами малюнка на робочому полі, термічна обробка виробу (прасування). Процес творчості настільки захопив педагогів, що вони не могли зупинитись навіть після дзвінка, що сповістив про закінчення заняття. Вправні пальчики вихователів створили яскраві метелики та бабки, різнокольорові квіточки, веселі мишенята, принцеси, барвисті килимки, тощо.

 

Учасники майстер-класу прийшли до висновку, що заняття з використанням  термомозаїки «НАМА»  будуть цікавою новинкою, досить корисною для розвитку  дітей різних  вікових груп..

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/11-zhovtnya-2016-roku-provedeno-majster-klas-z-vykorystannya-termomozayiky-u-osvitnomu-protsesi-doshkilnyh-navchalnyh-zakladiv/