Академія

Гру 14 2015

Print this Запис

11 грудня 2015 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів ДНЗ

11 грудня 2015 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів ДНЗ з проблеми «Формування життєвої компетентності дітей в різновікових групах дошкільних навчальних закладів» (розробники: Т.М.Корж, Н.І.Нечипорук). Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з організації навчально-пізнавальної, ігрової, трудової діяльності дітей, забезпечення співпраці дошкільного закладу з батьками.

Слухачі відзначили високий рівень організації педагогічної практики, яка відбулася на базі дошкільного навчального закладу №20 «Берізка» Білоцерківської міської ради.

kursy_dnz_1

 Осадча С.В., завідувач дошкільного навчального закладу, та Сова Л.Л., вихователь-методист, ознайомили слухачів з особливостями створення розвивального середовища, планування навчально-виховного процесу в різновікових групах.

Слухачі мали можливість переглянути цікаві форми роботи з дітьми, поділитися власним досвідом у процесі їх обговорення.

  kursy_dnz_2

Під час проведення інтегрованого заняття з дітьми середньо-старшої  групи «Подорож до казкового лісу» (пізнавальний та мовленнєвий розвиток, навчання дітей елементів грамоти) вихователь Чаленко Т.М. ознайомила слухачів із використання схем-моделей у роботі з дітьми.

kursy_dnz_3

 Під час проведення інтегрованого заняття «У царстві Нептуна» (пізнавальний, мовленнєвий, художньо-естетичний розвиток) вихователь Проценко С.В. ознайомила слухачів із використанням у роботі з дітьми міні-музею.

  kursy_dnz_4

Співпраця вихователя та помічника вихователя – важлива умова успішного проведення занять у різновікових групах.  Вихователь Загорівська Г.В. проводить заняття з дітьми молодшо-середньої групи з фізичного розвитку.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/11-grudnya-2015-roku-zavershyly-svoyu-robotu-kursy-pidvyshhennya-fahovoyi-kvalifikatsiyi-dlya-vyhovateliv-dnz/