Академія

Гру 09 2016

Print this Запис

9 грудня 2016 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми “Формування життєвої компетентності дітей в різновікових групах дошкільних навчальних закладів”

9 грудня 2016 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми «Формування життєвої компетентності дітей в різновікових групах дошкільних навчальних закладів» (розробники: Т.М.Корж, Н.І.Нечипорук). Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з організації навчально-пізнавальної, ігрової, трудової діяльності дітей, забезпечення співпраці дошкільного навчального закладу з батьками.

Слухачі відзначили високий рівень організації педагогічної практики, яка відбулася на базі дошкільного навчального закладу №20 «Берізка» Білоцерківської міської ради.

Слухачі мали можливість переглянути цікаві форми роботи з дітьми, поділитися власним досвідом у процесі їх обговорення.

Осадча С.В., завідувач дошкільного навчального закладу, та Сова Л.Л., вихователь-методист, ознайомили слухачів з особливостями створення розвивального середовища, планування навчально-виховного процесу в різновікових групах.

Під час проведення інтегрованого заняття з дітьми середньо-старшої  групи «Людина починається з добра» вихователь Загородня О.В. ознайомила слухачів із використання інноваційних технологій у соціально-моральному розвитку дітей.

У ході проведення заняття з дітьми молодшо-середньої групи з фізичного розвитку «Юні моряки» вихователь Загорівська Г.В.  звернула увагу слухачів на співпрацю вихователя та помічника вихователя як важливу умову успішного проведення занять у різновікових групах.

Під час проведення заняття  з малювання з дітьми  середньо-старшої групи «Чарівні сніжинки»  вихователь Полякова І.С ознайомила слухачів із використанням нетрадиційних технік малювання.

Слухачі курсів висловили подяку розробникам  курсів Т.М.Корж, Н.І.Нечипорук та  науково-педагогічним працівникам КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за високу якість проведення теоретичних і практичних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/10298-2/