Академія

Гру 02 2015

Print this Запис

1 грудня 2015 року відбулося засідання ОШППД Грабарчук Тетяни Миколаївни, вчителя географії Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

1 грудня 2015 року на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: «Формування географічних компетентностей учнів засобами інтерактивного навчання».

Тема чергового заняття: «Організація самостійної дослідницької діяльності учнів у позаурочний час: форми і методи роботи».

Заняття пройшло в онлайн-режимі. Матеріали розміщенні на сайті школи та на сторінці Грабарчук Т. М.

У роботі заняття взяли участь Совенко Валерій Володимирович, методист відділу методи викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Жучкова Ірина Вікторівна, методист міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради.

Ключовими питаннями заняття ОШППД були: організація самостійної дослідницької діяльності учнів у позаурочний час; підготовка школярів до предметних олімпіад; роль кабінету географії в творчому розвитку учнівської молоді. Учитель географії  Грабарчук Тетяна Миколаївна майстерно провела лекцію на тему «Організація дослідницької роботи в школі. Робота МАН» та круглий стіл «Використання краєзнавчого матеріалу у процесі вивчення географії як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів».  Слухачам школи також була запропонована методика проведення тренінгу «Удосконалення форм і методів організації самостійної роботи учнів». Далі Тетяна Миколаївна провела урок країнознавства в 11 класі на тему: «Іспанія та Італія – метри світового туризму». Урок пройшов у формі конференції туристичних фірм. Одинадцятикласники презентували власні проекти «Туристичні маршрути по Італії та Іспанії».

DSC_0365 DSC_0390 DSC_0402

Виховний захід «Піратські бої» був проведений у формі костюмованого змагання між командами учнів 7 класів.

DSC_0330 DSC_0345

Совенко В.В. поділився з учасниками заняття методичними напрацюваннями щодо особливостей підготовки учнів до олімпіад з географії.

Під час обговорення результатів заняття ОШППД, слухачі висловили захоплення формою і змістом його проведення та поділилися своїми враженнями.

DSC_0442

З метою закріплення набутих знань і умінь учителям було запропоновано виконати наступні завдання:

1. Підготувати та подати на електронних носіях 4 розробки розгорнутих конспектів уроків у 8 класі з використанням матеріалів заняття ОШППД з теми «Організація самостійної дослідницької діяльності в позаурочний час: форми і методи роботи». (до 02.02.2016 р.).

2. Підготуватись до семінару з теми «Методика проведення практичних робіт на уроках географії» (до 02.02.2016 р.).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/1-grudnya-2015-roku-vidbulosya-zasidannya-oshppd-grabarchuk-tetyany-mykolayivny-vchytelya-geografiyi-buchanskoyi-zosh-i-iii-stupeniv-3/