Академія

Гру 02 2015

Print this Запис

1 грудня 2015 року відбулося заняття ОШППД Бігун Людмили Петрівни та та Мікніс Алли Семенівни, учителів обслуговуючої праці

1 грудня 2015 року відбулося планове заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Бігун Людмили Петрівни, вчителя трудового навчання Острівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитсадок» Рокитнянського району, та Мікніс Алли Семенівни, вчителя обслуговуючої праці Білоцерківського НВО «Перша гімназія – школа І ступеня» з проблеми «Проектно-технологічна діяльність на уроках трудового навчання».

Робота ОШППД розпочалась теоретичною частиною, під час якої Мікніс А.С. ознайомила слухачів із  іграшками, що використовуються для театралізованих ігор та  ознаками, за якими вони розрізняються, а саме: за видами театральних дій, засобами їхнього використання в грі, матеріалом, розміром. Свою розповідь вчитель унаочнила показом зразків ляльок такого типу та переглядом мультимедійної презентації.

ОШППД_Бігун+Мікніс9 ОШППД_Бігун+Мікніс1

 У практичній частині Бігун Л.П. провела майстер-клас із виготовлення ляльки-петрушки – одного із найбільш давніх і загадкових персонажів світового театру ляльок та театральної культури в цілому. Під час майстер-класу слухачі дізнались про історію виникнення ляльки, про особливості характеру та зовнішнього вигляду і навчилися її виготовляти.

ОШППД_Бігун+Мікніс3 ОШППД_Бігун+Мікніс4 ОШППД_Бігун+Мікніс5

По завершенню роботи слухачі опорного обласного закладу освіти взяли активну участь в обговоренні результатів роботи та отримали творче домашнє завдання: Підготувати мультимедійну презентацію або теоретичний матеріал з теми: «Технологічна послідовність виготовлення ляльки-петрушки».

ОШППД_Бігун+Мікніс2 ОШППД_Бігун+Мікніс6

ОШППД_Бігун+Мікніс7 ОШППД_Бігун+Мікніс8

Координатор: Бащенко О.І.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/1-grudnya-2015-roku-vidbulosya-zanyattya-oshppd-bigun-lyudmyly-petrivny-ta-ta-miknis-ally-semenivny-uchyteliv-obslugovuyuchoyi-pratsi/