Академія

Гру 08 2015

Print this Запис

07-11 грудня 2015 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права

Щороку в тиждень, що включає День прав людини, з метою запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення в Україні сильної, демократичної, правової держави, проводиться Всеукраїнський тиждень права.  

На виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871-р, голови Київської обласної державної адміністрації від 29.09.2015
№ 369 "Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права" 7 грудня 2015 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" відбулося відкриття Всеукраїнського тижня права.

У заході взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Київській області, науково-педагогічні працівники закладу освіти, освітяни Київщини – педагоги організатори, учителі початкових класів, історії та правознавства.

Акцентуючи увагу на відзначенні міжнародною спільнотою 10 грудня Дня прав людини, Сергій Сергійович Герасимчук, начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області, охарактеризував основні напрямки діяльності управління юстиції, розповів про надання безоплатної  правової допомоги населенню та окреслив можливі сфери співпраці з педагогами області у формуванні правової свідомості підростаючого покоління, національно-патріотичному вихованні учнівської молоді.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/07-11-grudnya-2015-roku-v-ukrayini-provodytsya-vseukrayinskyj-tyzhden-prava/