Академія

Бер 03 2017

Print this Запис

03 березня 2017 року розпочався національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2017 у рамках міжнародного проекту «Міксіке в Україні»

03 березня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розпочався національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2017 у рамках міжнародного проекту «Міксіке в Україні».  Захід розпочався із вітального слова Павла Кузьмовича Хобзея, заступника міністра освіти і науки України та Маргарити Вячеславівни Носкової, національного координатора проекту «Міксіке в Україні». Київську область представляла Наталія Миколаївна Бендерець, перший проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», обласний координатор проекту «Міксіке в Україні».

В ході заходу були нагороджені переможці Віртуального відбіркового фіналу з усного рахунку, зокрема учень 2а класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2 Ірпінської міської ради, В’ячеслав Радзевановський та його дідусь, який також бере активну участь у змаганнях.

Протягом Національного фіналу педагоги-учасники проекту обговорили переваги участі у проекті за круглим столом, модератором якого був Павло Кузьмович Хобзей, учасники мали змогу брати участь у різноманітних майстер-класах та зустрітися із  тренером національної збірної з усного рахунку Прангліміне Віктором Шпаченком.

Цей проект – це важлива сходинка в житті кожного учасника незалежно від результату. Це надзвичайно корисний урок і досвід, які  будуть мотивувати і додавати натхнення удосконалюватись.

Вітаємо учасників Національного фіналу та бажаємо перемог!!!

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/03-bereznya-2017-roku-rozpochavsya-natsionalnyj-final-zmagan-z-usnogo-rahunku-pranglimine-2017-u-ramkah-mizhnarodnogo-proektu-miksike-v-ukrai-ni/